slady

Výtvarno

Kreslit a malovat jsme začali na kurzu pravé mozkové hemisféry ve studiu Serafin. V jejich kurzech se to naučí opravdu každý, nemusíte se bát, i když máte strach, že nedovedete nakreslit ani kruh nebo rovnou čáru a jediné co zvládnete je prasátko nebo domeček jedním tahem. :-D

Prošli jsme základním kurzem kreslení tužkou, potom následovaly další kurzy: pastelka, pastel, reálná kresba, akvarel, akryl, olej. Protože se nám doma začaly hromadit různé obrazy a bylo nepraktické je vozit a ukazovat všem známým, zařídili jsme si stránky Graphi.CZ jako naši virtuální galerii.

Graphi.CZ

Výraz graphicz je vlastně taková slovní hříčka. V angličtině se "Grafika" řekne "graphics" a protože má hezkou koncovku "CS", napadlo mě, že by bylo vtipné použít jako koncovku ".CZ". Ovšem špatně se to vyslovuje a když adresu někomu diktuji, tak se musí nekolikrát ptát, jak se to doopravdy správně píše. :-D

Můžete se tedy podívat na stránky www.graphi.cz, kde vystavujeme naše obrazy.

Většinou obrazy neprodávám, několik jsem jich daroval, ale jeden z nich, obraz tanečního páru, jsem prodal dokonce až do dalekého Švédska. =) Tento obraz spojuje v jedno naše dva koníčky – tanec a malování.

Pokud by se Vám některý z vystavených obrazů tak líbil, že byste ho chtěli koupit, můžeme se dohodnout, napište mi na email.